.
Nečtu to po sobě.

Úkosti z kosti

11. června 2018 v 10:18 | Spiral | 
Jak je to jen možné, že jsem nyní opět v posteli, nachystaná že půjdu do práce a rozdýchávám úzkostné stavy. Práce by mne bavila, ale všechny okolnosti okolo...je to trochu náročnější.

Byla jsem tam týden vkuse a dalo mi to zabrat. Klimatizované prostředí, otevřený prostor a prudérní kolegové. Do toho tam já - žluté vlasy, tunely a absolutní neschopnost si vzít na sebe "něco slušného". Byla bych neuvěřitelně ráda, když bych se mohla zvednout a dojít do té práce. Proč to nejde? Proč je to tak složité?

Musím tam zavolat. To je snad ještě horší, než tam jít. Choulím se u počítače, nechávám se rozhodit projíždějícím autem. Mobil neustále leží vedle mě a já se začínám čím dál tím víc hroutit.

10...9...8...7...počítám a zhluboka dýchám. Nic nepomáhá. Proč? Jsem úplně rozhozená. Nevím, co mám dělat.

O hodinu později pořád ležím v posteli. Už jsem se vyslékla a jsem trochu klidnější. Nemusím tam jít. A nebudu muset ani v červenci, ani srpnu. Úkosti mám pořád, vždyť ty prachy potřebujem.

Budu chodit na terapie. Už to jinak nejde. Snad mi to pojišťovna proplatí. Potřebuji si s někým popovídat a říct mu, co mne trápí. Nemůž tohle chtít po kamarádech a snoubenci. Je toho totiž moc a nikoho nebaví řešit to pořád dokolečka.

Co mi vlastně způsobilo takové úzkosti? Noční můra. Včera jsem potkala A. a zdál se mi o ní sen. Všem řekla, že jsem ji zmlátila, což jsem nikdy neudělala (kdo mě zná, tak by viděl, že s 40kg i s postelí bych asi těžko někoho dokázala zmlátit). Tak jsem jí v tom snu omlátila hlavu o stůl a ještě zmlátila další holku, co se jí zastávala.

Nebylo to tak, že by to včera bylo nějak extrémně nepříjemné vedle ní sedět. Spíš divné a nevěděla jsem, co si o tom myslet a jak se chovat. Měla jsem kocovinu a nejraději bych byla doma. Stejně jsem tam šla, příště ale budu poslouchat svou intuici.

Jdu otravovat na reddit. Třeba mi tam někdo napíše a bude mě utěšovat, i když nechci ani utěšovat, nechci nic. Chci jen práci, která mě nebude psychicky vyčerpávat a uzavřené vztahy. Chci tak moc? Na měřítka dnešní doby ano.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama