.
Nečtu to po sobě.

Superexcited!

13. května 2018 v 23:41 | Spiral | 
Buď jsou admini naklonění vesmíru, jako já a nebo si hledám v tématech týdne význam, který mi tam sedí (forerův efekt, nebo tak nějak), ale každé téma týdne mi sedí přesně do rámce témat, o kterých chci psát.

Právě prožívám neuvěřitelné štěstí. Pískám blahem. V pátek jsem byla na konzultaci na kérku. Byla to úplná náhoda. Nemám moc peněz a kérku jako takovou si ještě nemůžu dovolit. Začala jsem pracovat svým způsobem kvůli tomu, abych si na podobné ptákoviny vydělala. Našla jsem na fejsíčku inzerát, že jeden tatér hledá modelku na akci. Rozklikla jsem si jeho profil a jistila jsem, že jeho kérky ve skupině o tetování lajkuju asi nejčastěji. Byl to dokonce folklorní motiv, o kterém jsem snila už docela dlouho, ale nevěděla jsem jak a ani kam. Veděla jsem, že nějakou připomínku hodových časů si budu chtít uchovat.

Dojela jsem a týpek byl od pohledu neuvěřitelně sympatický. Vytáhla jsem knížku o krojích, kterou mi půjčila mamka a on byl nadšený. A já byla nadšená z toho, co mi chce na dekoltu udělat. Povídali jsme si o zájmech a co děláme a došli jsme na to, že bydlel ve stejném městě, jako teď bydlím já a že za jeho časů ještě nezažil psytrancový párty, které pořádáme my. Opět, největší náhoda pod sluncem. Vesmír mi seslal tatéra, kterého ještě k tomu nebudu muset platit...alespoň ne v tak obrovských částkách, jako by to bylo za normálních okolností.

Nicméně důvod, kvůli kterému jsem začala pískat je trochu odlišný, ale vzpomněla jsem si i na kérku. Napsala mi M., že má pro mě nachystané sazeničky různých druhů zeleniny. Mamka má pro mě nachystané bylinky. M. se nabídla, že mi s tím pomůže a dojede. Strašně si toho vážím, protože vím moc dobře, jak moc obtížné je pro ni se dostat z komfortní zóny a jít někam jinam, než je psytrancová párty a její vlastní zahrada (za poslední měsíce udělala takové pokroky, že se nestačím divit, ale možná ji neznám tak dlouho a zima dělá své).

Svět se v dobré obrací a já jsem pořád jen sarkastická a protivná...a možná jsem zkrátka taková. Nemusím se těmto vlastnostem bránit. Možná mám zablokovan energie, možná nemám vyřešené dětství, co já vím. Je mi dobře, když si z věcí a lidí dělám tak trochu prdel. Snažím se nepovyšovat. Snažím se všechny respektovat. Ne vždycky mi to vyjde, ale prý nepůsobím jako emocionální upír, ale jsem trochu děsivá...jáchárád (Zorg z Pátého elementu :)).

Jsem opilá, je něco kolem půlnoci, můj chlap je kdesi v prdeli v Jižních Čechách (jak se kam dávaj velký písmenka už mi fakt není známo) a já čumím na Awkward a říkám si, že jsem na ten seriál už moc stará.

Miluji svůj život. Je čím dál tím lepší. A já jsem čím dál tím víc smířenější s tím, že jsem zkrátka dost líný člověk a že se můžu chválit za cokoliv, co udělám, protože i samotné odložení wake and bake je úspěch.

A teď jdu...dát dalšího bonga a seriál a snad usnu, než se zblázním. Po padesáté za tento den. Jupí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 15. května 2018 v 6:01 | Reagovat

Těším se, až sem hodíš fotku kérky!

2 Spiral Spiral | 17. května 2018 v 19:17 | Reagovat

[1]: To mi spíš napíšeš mejla a já ti to pošlu.:D To bude beztak všude na netu, tak at si mě nikdo nedohledá na fejsíčku, at nemusím rušit další blog.:D

3 stuprum stuprum | Web | 21. května 2018 v 13:29 | Reagovat

[2]: Ne, ne, ns bložík. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama