.
Nečtu to po sobě.

Not my problem, bitches!

2. května 2018 v 19:01 | Spiral |  Oni
Slyšíte to? To je kámen, který mi spadl ze srdce. Víte, od toho plesu jsem dost zranitelná. Vzala jsem celou zodpovědnost tak nějak na sebe a moc mi nedošlo, že i V. v tom má dost velký podíl.

Oddechla jsem si, protože konečně byl schopný přiznat chybu a jakožto člověk, který se vší pravděpodobností do budoucna bude vést lidi, musí se naučit, že přiznání chyby je jedna z nejsvětštějších vlastností každého leadera.

Taky mi došlo, že skutečnost, že A. s náma všema úplně přestříhla vztahy, není moje chyba. Je to její řešení problému, který neuměla vyřešit jinak, než spálit všechny mosty. Nebyla schopná zareagovat ani na omluvu, nebyla schopná pochopit, že po třech dnech na nohou a celkové spánkové deprivaci, se chovám jako Godzilla. A já ji varovala. Ona prý že mi odpustí...neodpustila.

Nemusím být zklamaná, nemusím být naštvaná. Může mě to mírně mrzet, ale ve skutečnosti to není můj problém. Můj problém je, že neumím věci řešit za pochodu. Že když se naseru a jdu za někým "to dořešit", dopadá to tak, že si rvu vlasy bud já, nebo můj "oponent".

Velké ponaučení pro příště: Všechno řešit s chladnou hlavou. Racionálně a bez emocí. Emoce v řešení situací nemají co dělat a je jedno, jak moc mě dotyčný naštval.

A hlavně - nikdy nikomu nedávat zadarmo vstup pro kámoše, protože dělá smutný oči. Chtějí zadarmo vstup? At přijdou pomoct chystat a nebo at si sednou na vstup (mamce od A. bych ale nevěřila s penězma ani náhodou, nenechala bych ji samotnou u kasy, ani kdyby trakaře padaly).

Mám se ráda. Tak se nemůžu trestat za věci, které jsem neudělala. Musím vzít zodpovědnost pouze za mou část problému a s tím se vypořádat. Všechno ostatní není můj problém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 5. května 2018 v 11:40 | Reagovat

S chladnou hlavou. Nakopat jí zadek!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama