.
Nečtu to po sobě.

Proměna tváří

18. března 2018 v 12:26 | Spiral |  Oni

"Nechceš se na to už vykašlat? Vždyť je to tak dávno."

Ne. Není to totiž tak jednoduché. Občas mám pocit, jako kdybych cestovala časem do zážitku, který mne nějakým způsobem poznamenal. Občas je složité rozlišit, kdy a kde jsem, ale protože nejsem debil a mám zájem se sebou pracovat, tak je to čím dál lepší.

Dost se mi spouští vzpomínky na minulou práci. Dělám teď podobnou, ale v mnohem lepších podmínkách. Občas si připadám jako "válečná oběť", když si uvědomím, že vlastně nemusím hrotit, jestli jsem na záchodě dvě minuty a nebo pět.

Nejhorší je to se vztahy. Ono je totiž strašně snadné dosadit do druhého obličej člověka, kterého vám nápadně připomíná. To jsou teprve zmatky. Třeba teď jsem seděla na pokladně s jednou starší paní. A čím dál tím víc mluvila, tím víc se jí obličej proměňoval do Babišovy podoby...aniž by řekla, že ho volila.

Teď mi to dokonce posralo jeden vztah, kdy jsem v kamarádce začala vidět obličej Z. Holky, která mi ublížila ze všech lidí snad nejvíc (a já jí koneckonců taky, ale to je na jindy). Ale mělo to svůj důvod. Hlava se mě snažila upozornit na to, že jí nemám až tak úplně věřit. A radila dobře. Teď jsem se totiž dozvěděla, že se se mnou začala bavit jen kvůli tomu, aby mi sbalila chlapa. A dělala všechno pro to, abychom se rozešli. Takže teď jsme v totálních psychu, protože ona do mě ryla, že se s ním beztak rozejdu a do něj, že jsem holka, se kterou to nemá moc smysl. Samosebou že využila toho, že jsme na psychedelicích.

Takže skončil další vztah a já se utápím v tom, co bylo. Jsem nakonec ráda, že to takhle skončilo, ale byla bych mnohem radši, kdyby nás (a s tím i celou crew) teď nepomlouvala po celým městě, aniž by měla důvod.

Ať už si vzpomínky skončí. Já chci přítomnost!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 18. března 2018 v 14:31 | Reagovat

To přetváření obličejů je opravdu zajímavé...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama