.
Nečtu to po sobě.

Depky a další sračky...nasraná na systém a nasraná na vše

19. prosince 2017 v 13:11 | Spiral | 
Poslední měsíc mám fakt depku. Nemůžu chodit ani do práce, ani moc mezi lidi, zrátka mě vyčerpává každá činnost, kterou dělám. Spím tak 16 hodin denně, protože co jiného já můžu dělat.

Znovu jsem zvažovala, že přejdu do péče odborníků. Jenže jak to mám udělat? Můžu jít na psychiatrii, tam mi ale moc nepomůžou, jakmile se jedná o osobnostní problémy, psychiatři jsou v koncích. Můžu jít na psychoterapii, ale tu mi nikdo neproplatí. Aby to stálo za to, musím dávat tak 500-1000kč týdně, na což zkrátka nemám, protože díky mému psychickému stavu, nemůžu pořádně ani pracovat.

Takže co teď? Nic. Nemůžu nic. Nemůžu pracovat, nemůžu nepracovat. Nehledě na to, že sehnat někoho, kdo se zabývá emočně nestabilními poruchami...horší jak hledat jehlu v kupce sena. A co je úplně nejhorší, tak najít někoho, kdo se zabývá emočně nestabilními poruchami a dokáže pochopit, že velké pokroky jsem udělala fakt kvůli tripům, které mi ukázaly příčinu daných problémů a dokázaly mi na rok zajistit určité návyky - ráno se najíst, vyčistit zuby, převlést se z pyžama a dělat něco jiného, než umět na seriály. A i když jsem byla nemocná, tak jsem to dodržovala. Měla jsem ten zvyk uložený v hlavě. Zhroutilo se to ve chvíli, kdy jsem začala být v práci absolutně nespokojená. Dala jsem výpověď a návyk se ještě chvíli držel, dokud jsem nezačala pracovat znovu. Ten měsíc mě tak vyčerpal, že jsem poslední týden nejedla skoro vůbec a jak jsem šla na neschopenku, tak už jsem jíst ani pořádně nemohla.

Takže si naplánuju den tak, abych vstala v 8 ráno, dám si tripa a povedu ten den tak, jak ho chci vést. Ráno se nasnídat, něco poklidit, uvařit, naobědvat se, něco poklidit, nebo vyrobit, navečeřet se a pak mít volný program. Zkrátka uložit si návyky. Možná by bylo lepší využít microdosing. Zkusím to nejdřív s mou ověřenou 50. Uvidíme, jak se to zafixuje a jakmile budou problémy přicházet znovu, tak zkusím microdosing.

Já vím, jsem feťák. Ale co je lepší? Přijít si na metodu, která opravdu funguje a tu využívat a nebo žrát antidepresiva, abych potlačila úplně všechno, co jsem? Asi se radši přetripuju a skončím v blázinci, než žrát antidepresiva. Opravdu. Takový odpor k této sračce mám.

Ať si ale prášky jí ten, kterému to vyhovuje. Já to nechci nikomu vymlouvat. Jen pokud máte osobnostní problémy, ta prášky to nevyřeší. Vyřeší jen přiznaky a příčina? Ta se v západní medicíně bohužel nenosí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Death Lune Gothic Rose Death Lune Gothic Rose | Web | 19. prosince 2017 v 13:36 | Reagovat

To jsme dvě v tomto stavu

2 Čtenář Čtenář | Web | 19. prosince 2017 v 13:54 | Reagovat

Každý je občas na tom v něčem blbě. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama